سنگ و شیشه

طبق معمول همینکه که قوم شوشو ما خستگی از تن بدر کردند باز هوس ١٣ بدر فرمودند و با اینکه اصلا حسش نبود لاکن خودمان را گول زدیم که خیلی خوش میگذرد و رفتیم و خیلی بد گذشت. اولش که بارون بطرز بسیار کینه داری بر سر و رویمان ریخت و بساطمان را آبدار نمود بعدش هم بچه مان مصدوم شد و کلا روزمان به گند کشیده شد.

این تخم جنها، منظوررم بچه های فامیله! با سنگ زدند کله مانی را شکستند و چند ساعتی ما گرفتار بخیه و ... بودیم که خلاصه با سه بخیه جانانه دو سمتش را بهم دوختند. ولی فکر کنم جدا سازمان سنجش حق منو خورده! چون من با این دل و جراتم حتما باید جراح میشدم و اینکه رشته ام ربطی نداشت و نمره ام تو آزمون کم بود حرف حسابی نیست چون مسلما وجودی چون من برای دنیا ثمر بخش بود و قطعا اگر روزی یک پارچ آب قند بخورم از پس سخت ترین عمل ها هم بر میام!

ولی جدا از شوخی تا دکتر داشت سرش را بخیه میزد من به حال مرگ افتادم. دلم داشت کنده میشد. البته دفعه اولم نبودها. کلا بچم بلا کشه و از این دوختنی ها زیاد داشته!

اینم عکس قبل و بعد سانحه:

مانی و ارشیا پسر عمه اش

ولی خدا را شکر که به چشمش نخورد یا تو گیج گاهش...

گر نگه دار من آن است که خود میدانم..... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

/ 14 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سارا

آخییی! خدا رحم کنه. طفلی پسر نازت. این صحنه ها خیلی سخته واقعا جیگر می خواد[نگران]

باد صبا

آخی طفلی خیلی ناراحت شدم. خدا رو شکر که اتفاق بد تری نیفتاد. ولی خب بزرگ میشه یادش میره راستی توی راه برگشت شما راهنما نبودین که زودتر برسین به مقصدتون؟

هلی

خدا خیلی رحم کرده بهش وای چی کشیدی

جز تو تمومه دنیا پر

وااای محبوبه حواست کجاس دهختر؟ بچه به این نازنینی ماشالا بزنم به تخته خیلی هم خوشگله به کی رفته ؟ اهان داشتم میگفتم بچه به این نازنینی رو ببین به چه روزی انداختن؟ اخی... الههیییییییی....ایشالا زودتر خوب بشه.. بیشتر مواظب باش دختره...

باد صبا

دوباره سلام این که خیلی خوبه که من 18 سالم باشه. چرا گفتین روم سیاه؟ ضمنا نگفتین ها که توی راه برگشت راهنما شدین یا نه. [گل]

محمد

حس میکنم چه میکشید منم 2 سال پیش موتوری زد به پسرم (علی ) و سررش شکست و 23 تا بخیه خورد داغشو نبینید

سمیر

ای جونمممممممممممم بوسم روی سر مانی وای اینقد ر به این کلام گوهر بارت –تخم جنها- خندیدم

bb-صحرا

بچت هم خشوکه ماشالا...چش خورده.... گناه....چقه سخت...چقه ناخش.... خدا روشکر بازم تو بادگاه نخورده... نیش اهل فامیل شما هم زهرآگینه.....تعجبه... الله اکبر... این خو از 13 بدر شما.....ایشالا بلا دور باشه و خدا حفظتون کنه....هادر خود باشید

ازدواج اشتباهی!

بلا به دور. خدا رو شکر به خیر گذشت.یه قربونی لازم شد.اون از تصادف خودت اینم از مانی.بنده خدا چقدم دوس نداره عکس ازش بگیری(دومیه منظورمه).الان بهتره پسر گلت؟