کار خیر ما!

با سلام

بنده در کار خیر گره خورده بودم و حالا آزاد شدم و در خدمتتون هستم. عرضم بحضورتون که ۴ شنبه صبح همرا اهل و عیال شامل مامان و خواهری و خاله کوچیکه و نامزد خواهری به یافت آباد رفتیم برای پسندیدن مبل و ... البته من جیم زدم و رفتم جاده دماوند شرکت ایرتویا تا سند ماشین شوشو را که مانده بود بگیرم و اگر نمیرفتم جدا پوستم کنده بود. بنابراین یک نیم دوری در تهران زدیم، برگشتم دیدیم مبل و تخت و ... را پسندیده اند و دارند با صاحب مغازه راجع به ارسال صحبت میکنند. نظر بنده را هم جویا شدند که صد البته من رک گفتم ولی کسی محلم نداد. به ما چه؟

بحث بر سر سیستم مدرن و سنتی بود که آنها خانه مدرن دوست داشتند. سرویس خوابش عالیه و خیلی شیکه اما مبلمانش به نظرم کمی کوچولوهه... بوفه اش هم مدرنه... از اینها که شیشه نداره و کج و کوله است. حالا بعدا که چیدن عکسشو میذارم.

روز دوم به ولیعصر رفتیم برای خرید و از ساعت ۵/١٠ تا ۵/٢ جهت عروس و داماد فقط لوازم آرایش و برای عروس کفش خریدیم. من عصرش باز جیم شدم و بقیه به خرید مفرح ادامه دادند و لباس پاتختی هم خریدند. قشنگه آبی رنگه و کار دست زیاد داره و مدلش هم پشت گردنیه قیمت: ١۴٠.٠٠٠ ت

دیروز هم به دنبال پرده رفتیم و باز سیستم مدرن برتری اش را اثبات نمود و رنگش شد نقره ای! ۶٠٠-٧٠٠ ت دقیقش را یادم نیست. ایشالا عکس این هم میذارم.

اگر خرید منزل دارید الان وقتشه... بعد ماه صفر گرونه ها... نگی نگفتی. در همین راستا بنده هم فرش سفارش داده ام ولی تا دم عید پهن نمی کنم. چون آقا مانی ترتیبش را میدهد!

من هم کمی خرت و پرت برای خودم خریدم. شامل: ١- کفش سر کار: ١۶٠٠٠ ت ٢- لباس و تی شرت ۶٠٠٠ و ٣٠٠٠ ت ٣- برس بزرگ: ٣٠٠٠ ت ۴- کرم بدن نیوا ٧٠٠٠ ت ۵- موس قوی نیوا ۵٠٠٠ ت

الان وقت خرید پالتو و بوت و شال زمستونیه! مردم عجیب آتیش به مالشون زدن

 

/ 3 نظر / 5 بازدید
غزل

مبارک باشه عکسشو بزاریا منکه اینقده تنبلم تو عکس گذاشتن :) تازه گی ها تو نوتنم تنبل شدم هی ...

مامان رضا

باد امد و بوی عنبر اورد ... خوب عزیزم مبارک خریدهات . راستی پیش خودمون باشه چه قدر پیاده کردی شوهر بیچاره رو .[نیشخند]