سالگرد ازدواج

من دیروز نبودم اما نه دق داشتم نه ذوق. یعنی هی چشم دوختم به دهن شوشو  که شاید یک تبریک یا جمله ای حمل بر مبارکباد به سوی بنده ارسال شود اما زهی خیال باطل. یک نظارت تو ایران*خودرو گرفته و فکرش خیلی مشغول بود. رفت و عصر ساعت ۴ اومد. از آیفون که دیدم هیچی دستش نیست دیگه نا امید شدم نهار را خوردیم باز هم هیچی به هیچی... هی به خودم وعده میدادم منتظر بود لا اقل تبریک بگه... باز رفت سر روزنامه و هی دنبال ماشین گشت و ساعت ۵ رفت جایی بازدید ماشین. منم دیگه خوابیدم. ساعت هفت اومد و کلی با حالت عشقولانه و ماچ و موچ...

بعد هم گفت حالت گرفته شد؟ یادم بود خواستم اذیتت کنم! خدایی اینقدر آدم بی مزه؟ بعد هم تا تونست ادای منو درآورد و هی گفت تا نگاهت میکردم چونه ات میلرزیده و چشمات شیشه ای شده بوده و دستات از کتف آویخته .... کچلم کرد خلاصه. بعد گفت برو زنگ بزن گالری (م) برو برای خودت هرچی می پسندی بردار... شام هم میریم او*یا (رستوران ترکیه ای) من دیگه خیلی خوشحال شدم و کادوش را که دو تا شلوار لی خوشکل بود بهش دادم. رفتیم گالری و قرار بود یه انگشتر تا ۵٠٠ تومن بردارم که این (م) وسوسه کنن هی چیزای گرون و خوشگل آورد و من هی به خودم گفتم نه نه اما آخرش شکست خوردم و این را برداشتم!

 

البته به اندازه پول شوشو خودم باید تقدیم آقای (م ) کنم که گفت حالا برو ماه دیگه بیار. بعدهم رفتیم او*یا که با خیلی سرافکندگی گفتند که غذاشون تموم شده ماهم رفت فرحزاد.

 

/ 15 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هلی

مبارکه مبارکه خانمی . میگم همسریت خوب تو انتظار گذاشتت ها معلومه باحاله.انگشترت هم خیلی نانازه

دست کوچولو

مبارك باشه ... حالا راستي راستي چونت مي لرزيدو داشت گريه ات مي گرفت؟[نیشخند]

طراوت

مبارکاااا باشه بانو[ماچ] انگشترتون هم مبارک.خوش سلیقه ای ماشالا

memol

به به مبارکه. چقه خوشکله. خوب از خجالتت در اومدن ها سالگرد ازدواجتون مبارک[گل]

جز تو تمومه دنیا پر

بابااااااااااا.. کیه که تو نیستی دیگه.. چه خوشگاهههههههه... مبارکا خانوم خانومااا منم دلم فرحزاد خواست...[ناراحت]

سارا

مبارک باشه سالگرد ازدواجتون ...انگشتر هم خیلی قشنگه [گل]

سارا

به به. مبارکه خانمی سالگرد ازدواجتون. ایشالا صدو بیست سال باهم سالگرد بگیرین . انگشترت هم خیلی قشنگه