خانه صورتی من

سلام صد تا سلام. من برگشتم. همچین دلم براتون و برای خونه صورتی ام تنگ شده بود که نگو... آخه از ترسم جرات آپ ندارم که میگم خدا نکرده شوشو ببینه بخوره تو ذوقش... یکوقت فکر میکنه زندگیمون روی نته و حالش گرفته میشه!

مرسی بابت نظرات قشنگتون یعنی اینقدر حال دادین مصمم شدم راجع به مامان شوشو هم تذکره بنویسم! البته برای شوشو بداهه بود ولی اینبار قدرتونو میدونم و یک چیز توپ مینگارم!

یک بام و دو هوا!

چند روز پیش کلیه شبکه های سیما هر یکی ١٠ بار یک نظر سنجی را نشان دادند که آمریکا انجام داده بود و نتیجه گرفته بود کسی قصد براندازی ندارد و همه عاشق نظ ام و دولتند!!! حالا اینو ولش اگه راست میگن همش راسته اگه دروغ میگن همش دروغه! هرجا به نفعه اینا سرشون میشه هرجا به ضررشونه اینا مفت خور و دروغگو خیال پرداز و ... اند! خدایی چی باید بگم؟

همچنین محمود گلی ٢٢ بهمن سخنرانی کرد که دهنمون آب افتاد از مملکت قند عسلمون ... نازی توهمتو برم محمودی!

ولش کن این وبلاگ ابدا سیاسی نیست بلکه خانوادگیه!

ما کجا بودیم و چه کردیم؟

٢٢ ام در منزل مانده و هر یک ربع به شوشو مبارکباد اعلام نمودیم. اما بعدش دیگه حسش رفت و به منزل خانوم والده مشرف شده و این چند روز هرجا رفتند ما هم رفتیم. یک دور کامل فامیلو دیدیم بد هم نبود. بلاخره توقع دارند دیگر!

شوشو هم کمکی سرماخورده بود که به امان اله سپردیمش... ولنتاین هم بروی مبارک نیاوردیم و نیاوردند اما از گلهای خوشکل و شکلات و آبنباتی که نامزد آبجی کوچیکه آورده بود کمال استفاده را بردیم... چه فرقی میکنه!

راستی مامانم میخواد عیدی برام سرویس قابلمه چدن بخره، چند جا رفتیم و قیمتهاشو دیدیم. چه مارکی خوبه؟

پاکسازی پوست

محض خاطر دوست جونهای گلم دستور پاکسازی پوست را براتون میذام:

مرحله اول: بخور به مدت ١۵ دقیقه. در آب درحال جوشیدن لیمو تازه ۴ قاش شده و نعنا خشک بریزید.

مرحله دوم: با پنبه صورتتون را تمیز کنید. کمی محکم بکشید تا جوشهای زیرپوستی و منافذ باز تمیز بشن.

مرحله سوم: یک ماسک دلخواه (ماسک هلو، خیار، عسل یا هرچیز دیگه )روی صورتتون بذارید.

به به چه خوشکل شدین. برای تداوم هفته ای ٢-٣ بار تکرار کنید.

نکته: اگر جوشهای چرکی دارین اینکار بدرد تون نمی خوره. بهتره برین دکتر.... اگر لکهای قدیمی و چروک عمیق دارین برین دکتر.... اگر پوستتون خیلی چربه قبل از مرحله اول صابون بزنید.... مواظب باشین بخار صورتتون را نسوزونه! .... میتونین مرحله اول را حذف کنید و از مرحله دوم بعد از حمام ادامه دهید.

/ 1 نظر / 21 بازدید
فاطمه مامان رضا

خانوم دکتر محبوبه به اتاق عمل ( از توی بلندگو پخش میشه ) جیگرتو برم با این دستورات پزشکیت .[نیشخند]