تو وبلاگ مامان هانی یک بازی جالب بود که منم میخوام انجامش بدم:

از خوبی ها و اخلاقهای استثنایی همسرتون بگین:

١- این جناب شوشو خان ما یک اخلاقی داره که محال ممکنه بتونی ازش حرف بکشی. یعنی حتی خودتو حلق آویز کنی، با انبر داغش کنی یا مواد توهم زا به خوردش بدی ... تهدید و ارعاب و گریه و ... هم هیچ ثمری نداره! بنده بعد ٧ سال زندگی از دارایی شوهرم خبر ندارم. نه میدونم کی پول داره کی نداره. اما گاهی که سود خوبی عایدش میشه هر خواسته ای را می پذیره! اما نمی دونم سود خوب مثلن چنده...

٢- وقتی میخنده سرشو میبره عقب. من خیلی این کارشو دوست دارم.

٣- گاهی از ته سوزن رد میشه اما گاهی از دروازه هم رد نمیشه: مثلا تو این اسباب کشی اخیر گیر داده بود میل پرده را حتما باید ببریم اما وقتی من خواستم آینه دستشویی را که ۵ برابر قیمتش بود و خیلی حیف بود بمونه را ببرم چپ چپ نگاهم کرد! یا مثلا گیر میده چرا از اینو خریدی که ۵٠٠ ت گرونتره اما به نگهبان رستوران ۵٠٠٠ ت انعام میده! اینه که ما فعلا سر در گم هستیم

۴- برای خودش لباس نمیخره و این وظیفه دشوار به عهده منه. اوایل برام جالب بود اما الان که باید برای یک شلوار ١٠٠ تا مغازه برم و همه جا بگم برای یکی با قد ١٩۵ و ١١٠ کیلو لباس میخوام و همه بگن نداریم اعصابم خورد میشه. جالبه که همیشه میگه این ماه وقت میذارم میرم برای یکسالم خرید میکنم اما هنوز اون زمان فرا نرسیده!

۵- حالا اخلاق خوبش: مهربونه خیلی. واقع گرا و منطق پذیره. در ارتباط با زنهای غریبه خیلی مغروره و به کسی محل نمیده. بدذات نیست. مهمون دوسته.

۶- حالا اخلاق بدش: حسوده. نفع خودش را ارجح به همه چیز میدونه. خیلی مقرراتیه. تنبله و دست به سیاه و سفید نمیزنه و کلن تو عمرش سنگین تر از قلم بلند نکرده. مریض که میشه فکر میکنه الان می میره!

حالا بگید کلا نظرتون راجع به جناب شوشو چیه؟