تحلیل چند خبر:

اول: عبدال*مالک *ریگی را گرفتند و طبق نقشه هوا شناسی نشون دادند که چه زحمتی کشیدند. دستشون بی بلا. فکر کنم کاری به سرش بیارن که آرزوی مرگ تو هر لحظه را بکنه... حقشه! ولی از اونجایی که قدما گفتند چون عقل نباشد جان در عذاب است، اگر کمی عقل تو کله کوفتی اش بود بجای قتل و غارت مردم بیگناه، ترور شخصیتی  ( مثل م . الف) میکرد که در هر حال دعاگویانی هم داشت!

دوم: تجلیل از پیوند اعضا: دمشون گرم واقعا... خیلی فداکاری میخواد آدم عزیزشو که هنوز نفس میکشه و ممکنه خوب بشه را بسپره بکشند... اگر از این کار خداپسندانه خوشتون میاد سر جدتون برین خودتون امضا کنین که بستگانتون سر دوراهی داغون نشن. آفرین!

سوم: کسری بودجه: مطلب تازه ای نیست. اما از اونجایی که دولتیان محترم برای حفظ آبروی نداشته شان دست به دعا شدند که سال آینده نفت گرون بشه و پولدارشن و کسی به سختی!!!!! نیفته... به دعای لحظه سال تحویل این را اضافه بفرمایید: حول نرخ نفتنا الی ٣٠٠ دلارنیشخند

...

کارهای آخر سال:

کار زیاد سرم ریخته مثل همه خانمها. خرید همه جوره با منه. حتی خرید شوشو جان و از آنجایی که ابعاد ایشان همچین استاندارد ایرانی نیست، بنابراین همیشه من با یک عدد متر به فروشگاه رفته و جلوی چشم مشتاق فروشنده  البسه را می مترم (یول  چشم فرهنگستان روشن!) و سرم را تکان داده و میگویم متاسفم!!!!!

و نیز خونه تکونی که دست تنها سرش را میگیرم و می تکانم ! و تازه باید به بهانه ای شوشو و مانی را بفرستم برن بیرون تو دست و پا نباشن!!!! اصولا من جلوی شوشو کار نمی کنم و 3 دلیل مهم دارم :

1- دلم نمیخواد جلوی شوشو هیبت یک کلفت را داشته باشم 2- چون خیلی تند کار انجام میدهم و معمولا به سرعت باد خونه را برق میندازم، احتمالا شوشو فکر میکنه کار ساده ایه! و سختی و این خبرها هم نیست 3- اگر شوشو خونه باشه مدام دستور میده که چایی بیار و این بیار و خودتو بیار حوصله ام سر رفت و ... و نمیذاره به کارم برسم...

به این 3 دلیل بنده جلوی شوشو خان کار نمی کنم. و السلام

غیر از کارهای بالا باید مدام از خودم خلاقیت در کنم و هفت سین و ... که کلی فسفر سوزاندن داره. اما پس از شلیک توپ اول سال مورد حمله مانی قرار میگیره و خلاص!

از طرفی خواب زمستانی شغل ما هم تمام شده و سرمان تو دفتر شلوغ است و جیم زدن تو کارمون نیست!

................................

دیروز نبودم. رفتم شرکت و یکهو دیدم همه جمعند! چه خبره؟ دوره آموزشی! من چرا خبر ندارم؟ وای ببخشید یادمون رفت!!!! این است اتوماسیون اداری و مدیریت کیفیت!!!!!!!!!!!!!

فعلا کار واجب دارم. خداسس

بعدا نوشت: این بلاگفا قسمت کامنتهاش زنگ زده کار نمی کنه. نمی تونم نظر بدم. حالم گرفته استخمیازه