اصلاحیه پست قبلی:

فکر نکنین من خدای نکرده حسودم ها... نه بخدا من اصلا اون خانوم را نمی شناسم شوهرشم در حد روابط کاری میشناسم! کاری هم ندارم بهشون . ایشالا خانومه خوب بشه ١٠٠ سال دیگه با عشق بیشتر با هم باشند. فقط غمباد کردم اگر روزی این مورد برای من پیش بیاد چی میشه... همین!

شور عشق:

یکجورایی من این چند وقته میونه ام با عشق و عاشقی شکرآبه! چرایش هم خیلی واضح نیست اما احساس میکنم برودت هوا یکجورایی حاکم بر امیال عشقولانه شده! احتمالا بهار بیاد دوباره همه سرحال میشن و گلهای محبت شکوفا!

یکبار تو دانشگاه فصل بهار، که عموما همه سرحالترن، یکی از پسر پرروها به یکی از دخترا گفته بود چون فصل جفت گیریه شما اینقدر اینور اونور میپرین!!!!!  بی شعور الدنگ. نمی دونم چرا بعضی ها هرچی تو ذهن لکنتی شون میگذره به زبون میارن!میترسن مردم بگن لالن؟؟!

یک دلیل عشق گریزیم اینه زیادی سوء استفاده می بینم! الان خیلی ها را میبینم بی ریا عاشقن اما دوجانبه نیست، طرفشون فقط دنبال امتیاز گرفتنه. از یک سو میبینم بعضیا عاشقن خبر مرگشون اما دلشون نمیخواد مایه بذارن... همون عشقولانه زبونی و مجانی... بعضیام کرم عاشق کشی دارن

اه حالم بهم خورد چقدر عشق عشق کردم...

دیروز، امروز،فردا

ترانه های قدیمی را یادتونه...همش از یار و دلدار بودند و یک حالت مخملی داشتند. آدم را می بردند تو حس و حال... . این گذشت و دوره ترانه های حالگیری شروع شد! اغلب یکجوری پر از نفرین و ناله بودند و دیگه تو را نمیخوام. ازت بدم میاد و ....

جدیدترش این آهنگ ( نمیگم ترانه! جور در نمی یاد) رپی ها اومده که همش چرت و پرت میگن! پر شده از حرفهای س*ک*سی و تشبیه های اندامی و بخورمت و بلیسمت و...!!!! گاهی جدا من خجالت میکشم با کسی باشم اینا را گوش بدم. حالا سازنده هاش دنبال چه هدفی هستند و دردشون چیه من موندم.

البته نه که بدم بیاد، بعضی وقتها حال می کنم با بعضی آهنگاش ولی کلا از اینکه یکی با لحن لوس و صدای نخراشیده و کلمات رکیک وسط آهنگ شر و ور ردیف کنه، آستانه تحملم را میاره پایین و ممکنه جوش بیارم!

ببخشید سلیقه ایه دیگه... ما هم اینجوری هستیم. تا یار چه خواهد و چه پسندد!

عزت زیاد