سلام

فکر کنم لازمه اینجا دوباره خودم را حضورتون معرفی کنم. مدتی نبودم و احتمالا شما ما را یادتون نباشه! بنده ربیعه هستم خانم آقا رجب و یک بچه هم داریم به اسم مانی. یادتون اومد؟

من چند وقت که نبودم کجا بودم؟ خب یک هفته ای رفتیم با قوم رجب اردبیل که جاتون خالی نبود و زیاد مال نبود کلا! فقط امضای حکم قتل مادرشوهر توسط جاری جان قطعی شد! حالا ببینیم کی برنده میشه. البته یواشکی بگم ما در جهبه هیچ کس نیستیم اما برای جاری " امن یجیب" میخوانیم. سه چهار روزی هم رفتیم یزد که بد نبود جاتون خالی. دو تا هم اسباب کشی کردیم که رسما ... شدیم. یکی خونه یکی دفتر و بدجور پیسی کشیدیم تو این ماه رمضونی با لی تشنه.

دو بار هم مریض شدیم خانوادگی. به ترتیب اول مانی بعد من و سپس رجب با وجود همه پیشگیری هایی که میکرد. اول از این ویروس جدیدها ( خوب دکترها خلاقیت دارن. هر چی میشه میگن از این ویروس جدیدهاست و همه گرفتن!) پذیرایی کردیم با تب و دل درد و .... (گلاب به روتون) ! بعدش هم سرما را روش خوردیم و تا الان هم داریم سرفه میکنیم!

اما ولش کن... خبر خوب اینه که ما خونه خریدیم...هوراااا....هورااا. البته هنوز نرفتیم داخلش که همین چند وقته ایشالا میریم. هنوز کابینت و اینها نداره و کلی هم وسیله باید بخریم که یکی از اونها تشک تخته. شما تا بحال چند بار تشک خریدین؟ ما سه بار. همش هم خراب شدن. خیر سرشون طبی و گارانتی و اینها بودن اما در عمل آشغال! دیروز رفتیم یکجا تشک دیدیم بنام برن که از اون همه تعریف و تمجید فروشنده اش که بگذریم قیمتش 1600 بود. به نظرتون ارزش داره؟ واقعیه یا الکی؟ البته تشکهای خیلی گرونتری هم داشت که 3 میلیون و 6 میلیون و اینها بود اما اون دیگه به نظرمون تبلیغات الکیه و یکجور پول دور ریختن. مثلا میگفت تشک 6 میلیونیمون اصلا آدم روش عرق نمیکنه که به نظرم الکیه. هوا گرم باشه آدمیزاد عرق میکنه دیگه ! به قول رجب اگه راست میگه بده یک شب بخوابیم روش اگه واقعا عرق نکردیم میخریم! چی بهتر از این کلی هم پول برق صرفه جویی میشه! حالا اگه شما درمورد این تشکها اطلاعاتی دارین بگین به من. ممنون

رفتیم با رجب یک لوستر خریدیم و کلی خودمون را مسخره کردیم. آخه خونه مون هنوز هیچی نداره اول براش لوستر خریدیم. راستش با یک دکوراتور کلاس بالا صحبت کردم برای دیزاین اما به ایده هاش که گوش دادم و طراحی هاش را که دیدم به خودم ایمان آوردم! یکی هم رجب معرفی کرد که بعدا خودش پشیمون شد. یارو میگفت تمام مبل و زندگیتون را بریزین آشغالی (حتی یخچال و لباسشویی و ...) من بیام براتون طرح بدم! ما هم گفتیم برو بابا... مگه خودمون اینجوری هستیم (آیکون چلاغ)

ببخشید من باید برم. میام زود میگم دارم چه کار میکنم.

راستی همه جا حراج زدن. از من بشنوید و برید برای عیدتون مانتو بخرید. بعدا نگین ربیعه نگفت. بهتون قول میدم مدش خیلی تا اون موقع عوض نشه اما تو قیمت قابل توجه باشه. من که چند ساله همین کار را میکنم و خداییش خیلی هم از کارم خرسندم. شب عید مکافاتیه خرید. چه از نظر مالی چه از نظر مدل و وقت و ...

پ1. مواظب خودتون باشید. یک ویروس جدید همواره در کمین است.