سلام

جونم براتون بگه که ما کم مصیبت داشتیم یکی دیگه هم اضافه شد! دو هفته پیش یک پیامک برای رجب اومد که چرا نیومدی دانشگاه؟ یالا بدو که تکمیل ظرفیت ارشد قبول شدی! کجا؟ خمین! بچم خیلی ناراحت بود که قبول نشده آخه چند تا همکاراش از این رشته های دره پیت ارشد قبول شدن خیلی بهش پز میدادن! اینه که حالا گل پسر ما دانشجوی ارشد سازه شده و هر دو هفته 4شنبه و 5 شنبه باید بره. البته تا خمین 4 ساعت راهه اما مجبوره شب 4 شنبه را بمونه . در همین راستا ما هم فردا بار و بندیل میبندیم میریم خونه مادرشوهر. به دو علت. اولا شب تنها تو خونه سکته میکنم دوما من نرم مادرشوهره میاد . اومدنش هیچی رفتنش با خداست!

از طرفی قراره با خواهر شوهر کوچیکه که از آمریکا برگشته بریم موهامون را هایلایت کنیم. پس فردا بدو بدو رو به سمت خانه مادر شوهر. احتمالا برای بعد از عید این شب نبودن رجب را میریم خونه مامان خودم. اما فعلا غنیمتیه!

در راستای زیبا سازی سال نو دیشب موهامون را عسلی خیلی روشن کردیم و قراره روش هایلایت کرم بذارم. ایرو هم که پاچه بزی!!! اما کار اساسی که کردم اینه که گلاب به روتون رفتم زیر بغلم را لیزر کردم! راحت و آسوده. البته 2 جلسه بیشتر نرفتم جلسه سومش 27 امه. هر جلسه 50 تومان . ولی باورتون نمیشه همون بار اول 85% را از بین برد. برای پاهم جلسه ای 70 تومانه که بعد عید میرم. اصلا درد و سوزش و قرمزی و ... نداره. با دستگاه IPL ; که جدیدترین دستگاه لیزره انجامش دادم.

یک نگاه به دستاتون بندازین... نکنه تو خونه تکونی دستاتون شده باشه دل و جیگر زلیخا!!! یک راه درمانی ساده برای زیبا سازی دستها براتون دارم. خودم بارها امتحانش کردم و البته اولین بار دکتر متخصص این روش را یادم داد.

شب اول: ابتدا دستها تون را با لیف و صابون بشورین. بعد با یک روغن (نه کرم. باید چرب باشه خلاصه) دستتون را چرب چرب کنید. بطور اضافه دور تمام ناخنها را یک لایه روغن بمالید. اگه اوضاع دستتون افتضاحه میتونین از پماد اکسید دو زنگ با هیدرو کورتیزون استفاده کنید. یا وازلین . بعد 2 تا  از این دستکشهای یکبار مصرف دستتون کنید و بخوابید. اگه زیاد وول میخورنین مچ دستها را با کش پول ببندین که دستکشه در نیاد. اگه همسر دارین و مثل رجب جان ما نق نقوهه روی اون یکبار مصرفه دستکش نخی بپوشید یا از تخت پرتش کنید بیرون. هدف اینه که دستتون کاملا خیس بمونه تا صبح. دستکش هم ندارین دو تا کیسه فریزر دستتون کنید و بخوابید!

صبح اول: دستها را با لیف و صابون کاملن بشورین. مخصوصا بند انگشتها را. بعد با ناخن گیر گوشه های ناخنها و قسمتهای مرده کنار ناخنتون را تمیز کنید و کرم مرطوب کننده بزنید. اگر دستتون خیلی خشک و کدر نشده باشه درمان تمومه اما اگه هنوز لک یا دو رنگی بین انگشتهاتون یا بین تای بند انگشتها هست باید چند مرحله دیگه اینکارو ادامه بدین.

خیلی از مردها معتقدن زنی که دست زیبایی داشته باشه یک زن ایده آله. هم از جنبه زیبایی هم از نظر سک30ی. سال جدید را با دستهای زیبا شروع کنید.