با سلام

این پت و مت را دیدین؟ ما ربیعه و رجبشونیم! دیروز به سلامتی و میمنت میخواستیم یک شیر آب کوچولو از اینها که مثل آب کولره بذاریم پشت یخچال برای آبسرد کنش! دقیقا نسخه پت و مت فارسی! اولش رجب رفت و با اعتماد به نفس بالا یک شیر و یک نوار تفلون خرید. بعد همچین دستش را زد به کمرش و گفت: خانم! برو آچار فرانسه را بیار. خانم هم رفت آچار بیاره که حدود 2 ساعت طول کشید چون هرچه گشتم پیدا نکردم. نبود که نبود! تمام خونه را زیر و رو کردم حتی جاهایی که محاله مثل دراور! اما آب شده بود رفته بود تو زمین! این شد پت که همون رجبه رفت و از دوستش یک آچار قرض کرد و با همتی مضاعف اومد سر شیر وصل کردن.

با ژشت بسیار اینها را سر هم کرد و بست. برای اولین بار فلکه آب را باز کردم که دیدیم داره آب میچکه. رفتم فلکه را بستم. از اول باز کرد و نوار تفلون حسابی پیچید و دوباره رفتم فلکه باز کردم اما دیدیم ممه ای شیر خراب شده و آب میچکه! دوباره رفتم فلکه را بستم و رجب با عزمی مثال زدنی دوید و رفت به نزدیکترین فروشگاه و یک ممه ای خرید.

بساط را باز کردیم و سر لوله آب یخچال را بریدیم و دوباره شیر را بستیم. اما اینبار رجب خیلی محکمش کرد و مهره اش شکست و آب فواره زد به سر و کله مان! دوباره رفتم فلکه را بستم و رجب بر مرکب سوار شد و رفت مهره بخره. در این اثنی من یک گالن آب از کف آشپزخونه جمع کردم و سر لوله را بریدم و شیر را تفلون بستم تا رجب اومد.

اینبار مهره تنگ بود! خلاصه یا علی گویان مهره را روی شلنگ چپاندیم و ممه ای هم انداختیم که موقع بستن دیدیم سر و ته گذاشتیم!! دوباره از نو شلنگ را بریدیم و مهره را بیرون کشیدیم و فلکه را بستیم و ....

دردسر تون ندم بعد 20 بار تلاش موفق شدیم اما هر 30 ثانیه یک قطره تراوش میکرد که ندیده انگاشتیم! و گفتیم جرم آب بگیره خودش بند میرهمژه

یک دو سه بار دیگه ادامه میدادیم باید زنگ میزدیم گلد ایران یک 15 متر شلنگ میخریدیم!

این بود داستان صرفه جویی پت و مت که نخواستند پول بی زبان را دور بریزند و یک لوله کش خبر کنند برای همچین کار پیش پا افتاده و راحتی!

عکسها تو ادامه مطلبه


این یخچالمونه. 27 فوت ال جی. قیمتش 1990 و یک جارو هم هدیه داره

آدرسش:[IMG]http://021.img98.net/out.php/i158078_1.JPG[/IMG]

1.JPG

این هم سیستم صوتی تصویری. تلویزیون ال ای دی 42 اینچ : 1350 ت و سینمای خانگی 250 ت و ما*هواره 90 ت و میزش هم 350 ت

 

Free Image Hosting At Img98 Free Upload Center