سلام صبح شنبه تون بخیر

کسی پول اضافه زیاد بیکار داره؟ ترا خدا بگین برای کار ثواب میخوام . قطع مسلم بدونین اگر خودم پول داشتم یا یک زمانی داشته باشم حتما اینکارو که هم خدا را خوش میاد هم بنده های خدا را انجام میدادم. باقیات الصالحات شنیدین؟ همینه! یعنی تا ابد دهر اسمتون توی تاریخ و قلبها زنده است. حالا اگر دارین بدین میخوام یک ترتیبی بدم این سیاره مریخ را نابودش کنم تا این مردهای مریخی خیالشون راحت بشه که (به قول رئیس*جمهور*) اون ممه را لولو برده و دست از این اخلاقهاشون بردارند و هر کار و فعل بیخودشون را ربط ندن به اون سیاره طفلکی و تا بگی بالا چشت ابرو بقچه ببندن که بله... دیگه جای ما اینجا نیست میریم همون سیاره خودمون!

فکر کنین من با حال زار و نزار میگم رجب من منشی ندارم دست تنهام. میگه میخوای خودم بیام منشی ات بشم تازه اجازه میدم باهام رابطه داشته باشی! میگم نه مرسی من ترجیح میدم محیط کارم زنونه باشه. میگه خوب من ترجیح نمیدم پس تو بیا منشی من باش من باهات رابطه داشته باشم!

الان براتون سئوال شده که منشی رجب خانمه یا آقا؟ جواب: آقا ما کلا از این قرتی بازیها نداریم یعنی نه اون نه من جراتشو نداریم! سئوال دوم: کی این مکالمه اتفاق افتاده؟ واضحه دیگه شب جمعه! البته این در حالی بود که من به شدت خسته بودم چون جاری جان ویارشون گرفته بود با من برن خرید. در نتیجه ما تمام عصر و شب پنجشنبه در مرکز خرید می چرخیدیم و من آرزو میکردم کاش در کودکی به کلاس ژیمناستیک رفته بودم و الان می تونستم حتی چند قدمی بجای پا با دست یا کله ره برم!

همینطور این مکالمات در حدود نیمه شب انجام شد و من در همان حین به یکی از نعمتهای بزرگ خداوند پی بردم! خاصیت ارتجاعی پوست! چون اگر وجود نداشت من با انجام 2153 خمیازه درشت پدر مادر دار الان دهنم اندازه دم توبره شده بود!

آها راستی پیرو کار خدا پسندانه بالا، قربون دستت بیا با پول خورده هاتم بده من دو تا کارگر بگیرم این کوچه مون را صاف کنند. باورتون نمیشه هر کس رسیده داده جلوی خونه اش را دست انداز که نه سکوی پرش، درست کرده! این باعث آسیب دیدن ماشین و از اون مهمتر دنده های من و مانی شده!

------------------------------------------------------

تصمیم دارم برای ارتقا روحیه شما دوستان عزیز هر روز یک توصیه عملی براتون بذارم. البته فعلن برای شروع این توصیه را در ادامه مطلب می نویسم و خواهش دارم بی جنبه ها نخونند!


از اونجاییکه یک روزی روزگاری ممکنه رجب اینجا را بخوونه و ناراحت بشه از اینکه فقط توصیه ها زنانه اند در نتیجه هر توصیه روزانه دو فاز داره: فاز زنانه و فاز مردانه. البته هیچ مانعی هم نیست اگه دوست دارین دوفاز عمل کنید.

توصیه امروز فاز زنانه:

یک بشقاب کاسه ، لیوان یا هر چیزی که لبه اش پریده یا بدر بخور نیست را بردارید و پاورچین به سمت پارکینگ بروید و در یک موقعیت مناسب که کسی نباشه بکوبید به دیوار و مثل فشنگ در بروید! خیلی تو روحیه اثر داره امتحانشو پس داده...

البته قبلا تمام تمهیدات وقت فرار را اندیشه کنید. کلید یاتون نره بیارین. مواظب بچه پررو همساده باشین. وجدانتونم درد نگیره بلاخره یکی هست تمیز کنه...

--------------------------------

توصیه امروز فاز مردانه:

قبل از تشرف به دسشوئی برای قضای حاجت، شلوارتان را پشت در دربیاورید.

قبلش حواستون باشه مادرزنتون اون دور ورها نباشه یا بچه نبینه بدآموزی بشه